Capgemini

Primarul Ion Lungu a postat pe pagina sa de Facebook această imagine, după ce vineri, 15 decembrie, a participat la Iulius Mall Suceava, la deschiderea punctului de lucru al companiei Capgemini, care a angajat deja 50 de tineri IT-işti:  „Ăsta-i viitorul: domeniile unde se lucrează cu capul. Şi ascultaţi-mă bine ce vă spun: unde nu-i Capgemini, vai de picioare”.