Primarul PNL al Sucevei, Ion Lungu, este convins că la alegerile de anul viitor pentru funcția de primar al municipiului reședință de județ cîștig de cauză va avea tot PNL-ul: „Pentru mine un lucru e clar: Primăria Municipiului Suceava va rămîne tot în curtea PNL”. Mai rămîne de văzut cine va apărea în geam ca să cheme PNL-ul în casă de la joacă, pentru că-i tîrziu și a doua zi trebuie să fie fresh fiindcă are teză la matematică.
Programul ”Prima (în) casă”






