Gala Municipiilor PNL

Municipiile Suceava şi Vatra Dornei au primit cîte un premiu de excelenţă la Gala Municipiilor din România.

Această gală desfăşurîndu-se sub înaltul patronaj al preşedintelui României, doar nu aveau să primească premii şi municipiile Fălticeni şi Rădăuţi, conduse de primari bolnavi de ciumă roşie.

Ciuma roşie de furie