Vicepreşedintele PSD al CJ Suceava, Alexandru Rădulescu, alături de una dintre membrele celor patru delegaţii din străinătate care au fost la Suceava cu ocazia turneului de fotbal „Patru regiuni pentru Europa”. Acum nu ştim dacă domnişoara este stomatolog sau oftalmolog, pentru că domnul vice are şi gura căscată şi ochii ieşiţi din orbite ca la melc.






