Deputata PSD de Suceava, Maricela Cobuz, a solicitat Ministerului Sănătăţii să ia măsuri pentru prevenirea şi combaterea exporturilor paralele de medicamente, din cauza cărora se riscă o criză de medicamente. Dar doamna Cobuz e chiar atît de lemn în politică? Nu ştie că nu trebuia să ceară Ministerului Sănătăţii asta, ci statului paralel?
Statul paralemn





