Arhiva Colindătorii vin, dar mai şi pleacă De către Jupanu - 10 ianuarie 2018 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Colindători de la Şcoala de Subofiţeri Jandarmi Fălticeni, pe treptele Palatului Administrativ Suceava: „Băieţi, hai să plecăm de-aici, că văd c-am luat plasă”.