Printre sucevenii care au rămas blocaţi în parcarea subterană din centrul Sucevei timp de cîteva minute, în prima zi cînd au intrat în funcţiune barierele, s-a numărat şi viceprimarul Marian Andronache.
Poate cu această ocazie domnului vice i-a venit ideea să ceară firmei care a pus barierele în parcare să monteze un set şi la intrarea în primărie. Prin blocarea accidentală a acestora, poate stau şi angajaţii municipalităţii mai mult pe la serviciu.
BariEra capitalistă





