Diplomă de excelenţă

Marian Mihai Lungu,  Constantin HarasimŞeful Jandarmeriei Suceava, Marian Mihai Lungu, a fost trecut de prefectul Constantin Harasim în Cartea de Onoare a valorilor bucovinene şi a primit o diplomă de excelenţă din partea acestuia: „Vă felicit, domnule lent-colonel, mai ales pentru că aţi făcut în aşa fel încît nimeni n-a mişcat la Foresta cu Steaua, neînregistrîndu-se incidente. Vă rog ca, data viitoare, dacă se poate, să nu mişte nici Steaua în faţa jucătorilor noştri”.