Protocol

Cătălin NechiforFostul preşedinte PSD al Consiliului Judeţean Suceava, Cătălin Nechifor, în timpul unei mese de protocol: „Rea e lumea asta. Cum să fiu eu fripturist? Nu se vede că mănînc decît o bucăţică de croissant?”.