O întîlnire mai folositoare

La Palatul Administrativ Suceava a avut loc o întîlnire româno-ucraineană pe linia ocupării forţei de muncă. În această perioadă, mai de folos le-ar fi fost ucrainenilor o întîlnire pe linia reocupării teritoriilor pe care au pus stăpînire separatiştii ruşi. 

 Think Tanc