Să ții minte, Cătăline

Senatorul PSD de Fălticeni, Ioan Stan, la o scurtă plimbare cu primarul PSD, Cătălin Coman, în cadrul căreia îi oferă sfaturi: ”O știi pe aia a lui Buble? Nu Michael, ăla care a cîntat în deschiderea Mondialului din Canada, ci a Lidiei: <Noi gîndim la fel/ Ne îmbrăcăm la fel/ Votăm la fel/ Şi nimeni n-are cum să ne doboare!>. Să ții minte, Cătăline”.