Vicepreşedintele PNL al Consiliului Judeţean Suceava, Gheorghe Niţă, are ceva aşteptări de la viitorul preşedinte, nu glumă: „Este o onoare pentru mine că astăzi, într-o zi așa de frumoasă de noiembrie, am ales să vin la vot, să-mi votez președintele, pentru că îmi doresc ca România să meargă pe o linie dreaptă spre Europa, așa cum s-a pornit, numai că am avut ceva scăpări. Și îmi doresc ca antreprenorii și toți agenții economici din România să aibă parte de un președinte care să țină la acești oameni care fac ceva pentru România”.
Bun, şi dacă vă doriţi lucrurile astea, domnule Niţă, de ce aţi votat cu Klaus Iohannis?
Klaus of Cards





