Societatea „Garanții Imobiliare” din Pitești se va ocupa de arhivarea electronică a documentelor din cadrul Primăriei Suceava, prin proiectul de digitalizare „APLICAT”.
Eu n-aş prea avea încredere în firma din Piteşti, pentru că e posibil ca aceasta, ca să scape mai repede de treabă, în loc să digitalizeze documentele le-ar putea piti de să nu le mai găsească nimeni.
Piti, Piti, lasă-ne!





