Noul director medical al Spitalului Orăşenesc Gura Humorului este medicul dermatolog Marian Filip.
Bănuim că cei din spitalul humorean nu iau pielea de pe pacienţi şi şi-au pus şef un doctor de boli de piele pentru a se asigura că aceasta e „curată”.
Piele Cunoştinţe Relaţii





