Dacă nu sîntem comisari europeni

Deputata PNL de Dorna, Angelica Fădor: „Dacă şi comisarul european Corina Creţu s-a săturat să fie insultată de Guvernul PSD, noi, cei din zona Moldovei, uitaţi de Guvern, de ce mai acceptăm?”.

Pentru că nu sîntem comisari europeni şi nu avem drepturi.

Dorna, Dorna, fratre!