Demisionari de profesie

Şi-acum o ştire care a zguduit din temelii scena politică suceveană: patru din cei 18 membri ai PMP Baia care au demisionat din partid au revenit asupra deciziei. Proaspătul preşedinte al Organizaţiei Judeţene Suceava a PMP, Marian Andronache, a declarat că cei patru s-au sucit după ce şi-au dat seama că au fost dezinformaţi.Astfel, în premieră judeţeană, cîţiva activişti de partid au demisionat din postura de demisionari.

Baya con Dios