Doamna din imagine se numeşte Gabriela Mihai şi este directoarea Şcolii Generale nr. 1 Suceava, iar fotografia a fost realizată la o şedinţă a Consiliului Judeţean, a cărui membră este din partea PSD. Dacă visul doamnei Mihai se va îndeplini, vă promitem o fotografie cu dumneaei în biroul de şef al Inspectoratului Şcolar Suceava, ocupat în prezent de Gheorghe Lazăr.






