Vicepreşedintele grupului parlamentar de prietenie România – Coreea de Sud, deputatul PNL de Rădăuţi Dumitru Mihalescul, a anunţat că ambasadorul Republicii Coreea la Bucureşti i-a transmis că există o firmă care ar fi interesată să producă şi să comercializeze în judeţul nostru suplimente bio pentru ficat. E clar: deputatul nu şi-a putut ţine gura în timpul recentei întîlniri pe care a avut-o cu ambasadorul Coreei şi i-a spus acestuia că în judeţul Suceava există foarte mulţi producători de lichide bio care atacă ficatul.
Bio de Janeiro





