Preşedintele Organizaţiei Municipale Suceava a PNL, Ion Lungu, vrea cît mai multe mandate de parlamentar, pentru ca PNL „să poată guverna în continuare”. Gura preşedintelui adevăr grăieşte: Guvernul Cioloş nu este deloc un Guvern Tehnocrat, ci un Guvern PNL.
Gura şi la gară!





