Primarul Ion Lungu este nemulţumit de cum se lucrează în zona Palatului Administrativ şi a spus că de fiecare dată cînd a trecut pe-acolo a văzut doi muncitori care munceau şi trei muncitori care dormeau. Ăia doi la care face referire domnul Lungu se munceau să-i trezească pe cei trei, pentru a le spune să pună mîna pe lopeţi fiindcă trece primarul.
Mi s-a pus loPata pe tine!





