Bonus

Cătălin NechiforDupă ce PSD-ul ne-a dat lapte şi miere, şeful PSD-ului sucevean, Cătălin Nechifor, vine cu un bonus: „Insist să luaţi şi acest colac, că pe urmă o să spuneţi că nu vă simţiţi bine fiindcă v-am pus să beţi lapte cu miere pe stomacul gol”.